Dětský rybářský kroužek

ČRS z.s. MO Týnec nad Labem Dětský rybářský kroužek


6. ročník kroužku

Zahájení 6. ročníku dětského rybářského kroužku v Týnci nad Labem

 

Petrův zdar, kamarádi rybáři

Dovoluji si Vám Tímto oznámit, že od 13. října 2019 bude zahájen šestý ročník rybářského kroužku organizovaný MO ČRS Týnec nad Labem.

Kroužku se mohou účastnit zájemci a mladí rybáři ve věku od 6ti let do 18ti let.

Kroužek se bude konat vždy 1x za 14 dní v neděli od 10:00 hod do 12:00 hod na Rybárně v Týnci nad Labem, která se nachází v blízkosti našich chovných rybníků (bývalé koupaliště) v Mezihoří.

Přihlášky do kroužku budou k dispozici přímo na Rybárně, prostřednictvím e-mailu nebo volně ke stažení na stránkách MO ČRS Týnec nad Labem. Vyplněné a podepsané přihlášky je pak možné odevzdávat do schránky na Rybárnu, osobně nebo skenované e-mailem.

Přihláška do kroužku a osnova činnosti je ke stažení v sekci Dokumenty ke stažení


Fotogalerie z aktivit dětského rybářského kroužku

http://rybaritynecnadlabem.rajce.idnes.cz/Navsteva_muzea_Prirody_vychodoceskeho_Polabi_3.12.17/


Sběr odpadků na břehu Labe - dětský kroužek

Dne 19.3.2017 se náš dětský rybářský kroužek zúčastnil jarního úklidu odpadků na břehu řeky Labe v revíru ČRS MO Týnec nad Labem 411 057 Labe 25. Děti se úkolu zhostili opravdu skvěle a po nepořádných rybářích odklidili opravdu nemalé množství odpadů všeho možného druhu. Děti pracovali ve směru od soutoku Doubravy s hlavním tokem Labe k veletovskému jezu, kdy ve stejnou chvíli jim právě od jezu šla naproti druhá skupina vedená předsedou naší MO.

Za tuto významnou a pro životní prostředí důležitou pomoc dětem i všem zúčastněným moc děkujeme.http://rybaritynecnl.rajce.idnes.cz/uklid_Labe_brezen_2017/

Petrův zdar!!!

Josef Hladík, vedoucí kroužku


Návštěva rybářství na Bylance

V neděli 5. prosince již po druhé z organizoval náš vedoucí kroužku Pepa Hladík návštěvu rybářství Vlasty Krtila  na Bylace. Naši nejmenší z kroužku i s doprovodem si prohlédli malé rybářství v údolí Bylanky, dozvěděli se o chovu pstruha duhového i potočního a se zájmem prohlédli počínající chov mníka jednovousého. Na závěr si většina nakoupila pstruhy produkokovaný tímto rybníkářstvím.http://rybaritynecnl.rajce.idnes.cz/Navsteva_rybarstvi/


Vánoční vázání s dárky

Dne 21.12. se uskutečnila poslední schůzka našeho kroužku v tomto roce.
Pěkně jsme se pobavili u soutěže ve vázání háčků a zároveň jsme si tím i oživili dva způsoby navazování, které již umíme.
Atmosféru jsme si zpestřili teplým kakaem a čajem a den osladili domácím cukrovím, jež jste donesli k ochutnávce.
Na samotný závěr jsme si rozdali krásné dárky v podobě rybářských potřeb, které našemu kroužku věnoval náš sponzor RCCC. Děkujeme!
Všem Vám přeji klidné a šťastné Vánoce, bohatou nadílku a mnoho úspěchů a hlavně zdraví v Novém roce 2016! http://rybaritynecnl.rajce.idnes.cz/Vanocni_besidka_2015


© Všechna práva vyhrazena

Vyrobilo ® 2021 Studio Webdesign
Chabera - Tvorba stránek

TOPlist